top of page

طبيب أسنان

د. ميشا سيدي سارفتي 

متخصص في جراحة الفم

+90-اتصل بنا :-212 225 67 95

+90-212 224 03 03

+90 533 498 46 41

+966 583 38 88 15

لدينا خدمة نقل خاصة من مطار اسطنبول.

IMG_5190
shutterstock_17045422
Homteks
shutterstock_96904810 (3)
Our Services

  EKOLOJİK DİŞHEKİMLİĞİ

MİŞA SİDİ SARFATİ

DENTAL BLOG

زيارة  3 لعياداتنا 

D

    Bu sitede İstanbul Nişantaşı İmplant kliniğinde ne tür hizmetler verildiği konusunda bilgiler verilmektedir. 

İmplant uygulamalarının İstanbul Nişantaşı İmplant kliniğinde ne şekilde yapıldığı konusunda bilgiler verilmektedir. 

İmplant merkezi sitesi olarak biz bu sayfada implant, ağız cerrahisi, estetik diş hekimliği, ekolojik dişhekimliği, laminate diş uygulamaları, zirkonyum diş kaplamaları, sinus lift, ağız kanserleri hakkında bilgi vermekteyiz. 

İstanbul İmplant Kliniğimizde implant fiyatları uygulanacak implant markası kararına göre değişmektedir.

  İstanbul Nişantaşı implant merkezi sitesi, implant uygulama fiyatları konusunda bilgi vermemektedir. 

Çünkü İstanbul Nişantaşı İmplant merkezi kliniğinde öncelikle hasta özgeçmişi, ardından 3D volumetric tomografi (üç boyutlu volumetric tomografi)  çekimi ile hasta analizi yapılmakta ve ardından hangi implant markasının yapılacağına karar verilmektedir ve implant fiyatı ne kadar sorusunun cevabına, tam olarak bir cevap verilmesi mümkün olmaktadır.

Biz İstanbul Nişantaşı İmplant kliniğimizde

Mümkün olduğunca ekolojik yani yeşil diş hekimliği yapmaya çalışıyoruz.

İstanbul Nişantaşı İmplant Ekolojik Diş Hekimliği kliniğinde; biz amalgam dolgu malzemesini kliniğimizde kullanmıyoruz.

Amalgam dolgu yapılmış bir dişten bu dolgunun sökülmesi işlemi, İstanbul Nişantaşı İmplant Ekolojik Diş Hekimliği kliğinde ciddi bir işlem olarak kabul edilir. 

Ve site içinde bahsedilen protokol kurallarına uyularak gerçekleştirilir. 

 İstanbul Nişantaşı İmplant Ekolojik Diş Hekimliği kliniğinde her tür implant uygulamaları ve implant  markası seçimleri bu kurallara uyularak gerçekleşir. 

İstanbul Nişantaşı İmplant Ekolojik Diş Hekimliği kliniğinde sadece uzun yıllar bilimsel olarak güvenirliğini kanıtlamış implant markaları uygulanmaktadır ve İstanbul İmplant merkezinde implant fiyatları uygulanacak implant markasına göre değişmektedir. 

Galeri

معرض الصور

الصور السريرية

معرض الفن

implant fiyatları,  İstanbul implant kliniğinde yapılacak 3 boyutlu tomografik analizler ve hastanın detaylı muayenesi neticesinde, hangi implant markası uygulanacak ise, ona göre karar verilir. İmplant fiyatları ayrıca implant uygulama sistemine göre değişecektir. Bu sitede hiçbir şekilde teşhis veyahut tedavi planlaması yapılmamaktadır.  Kullanılan implant markaları uluslararası tüm araştırmalar neticesinde güvenirliğini uzun yıllardır kanıtlamış implant markalar dır. 

İstanbul Nişantaşında implant uygulaması kliniğimizde her hasta için özel olarak analizler yapılıp hangi implant markasının uygun olmasına göre düzenlenir. Yeterli kemik seviyesi olmayan hastalar için özel olarak dizayn edilmiş kısa implantlar (Dentack implant),  İstanbul Nisantasi implant kliniğinde uygulanır. 

Kliniğimizde ITI Straumann. Biomet 3i, Intralock, Biohorizon Laserlok, Dentack, Ceraroot, Zirkonyum implant, Humana, implant markaları uygulanmaktadır. 

Sitemize gönderilen mailler içinde en çok; implant fiyatı nedir, implant uygulaması nasıl olur, en iyi implant markası hangisi, implant yaptırmak istiyorum bana yapılır mı, kısa implant nedir, en iyi implant merkezi neresi, İstanbul’a gelsem implant kaç günde biter, ağrısız implant varmıdır, dikişsiz implant varmıdır.... gibi sorular sorulmaktadır. Ancak implant uygulamaları, ve implant fiyatları üzerine odaklı bu sorular, ancak ciddi bir muayene sonucunda verileceği için bu sorulara yanıt veremiyoruz.  

Contact Us

اتصالات

عنوان

Valikonağı Caddesi / Akkavak Sokak / Halilbey Apt. 19/28 Nişantaşı / İstanbul

+90 212 225 67 95

+90 212 224 03 03

+90 533 378 74 01

ساعات العمل

  10:30AM – 19:30PM : الإثنين - الجمعة

   10:30AM – 14:00PM : السبت

 

İstanbul Nişantaşı implant merkezi

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2023 by We Smile. Proudly created

Designed by

Barış Demirel 

Ayrıntılarınız gönderildi

Site içeriğinde bulunan bilgiler sadece bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması anlamına asla gelmez.

 Saglık Bakanlığı ve TDB ve Tıbbi etik kurallarına göre kendi hastalarımızın once ve sonrası şeklinde fotoğrafları eklememiz yasaktır. Lütfen böyle bir talepte bulunmayın. Sitede kullanılan fotoğraflar bizim hastalarımızın fotğrafları değildir.

bottom of page